Asterisk a Obelisk

Turčianske Teplice

Cena

170 €

V cene je zahrnuté

- ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim - animátori, zdravotník - program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží - autobusový výlet do Kremnice - foto z tábora k stiahnutiu na internete - komplexné cestovné poistenie ECP vrátane poistenia úrazu, storna zájazdu a zodpovednosti za škodu (bonus grátis)

Veková kategória

od 7 do 15 rokov

Doprava
  • Autobusom
  • Individuálna
Zameranie tábora
  • Športový
  • Skaut
  • Vodné atrakcie
Druh tábora
  • Pobytový
  • Žilina

Staré Grécko, kde panuje športová rivalita medzi Rímanmi, Galmi a ďalšími národmi. Tí si zmerajú sily v netradičných olympijských disciplínach. Avšak zámienkou celej bláznivej Olympiády je láska. A to láska mladého gála Alafolixa ku princeznej Irine. Ten ju chce zachrániť pred nanúteným manželstvom s krutým Ceasarovým synom Brutusom. Sám to ale nezvládne. Spolu s Asteriskom a Obeliskom a za pomoci ich čarovného elixíru sa posnažia nielen vyhrať celé Olympijske hry, ale aj získať srdce prekrásnej princeznej. Už cestou na Olympiádu sa stretnete s rôznymi netradičnými úlohami i prekážkami. Uvaríte si čarovný elixír, ktorý Vám dodá silu pri bláznivých disciplínach. Spomedzi Vás oceníme najmocnejšieho “Obeliska”, jeho najkrajšiu, najmilovanejšiu “Falbalu”, najšikovnejšieho “Asteriska” a samozrejme najlepšieho speváka “Cacophonixa”. Príďte a pomôžte mladému Alafolixovi vyhrať boj o srdce jeho milovanej princeznej Iriny!

Vybavenie strediska
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, univerzálne ihrisko, altánok, ohnisko, TV, video, DVD, stolný tenis, biliard, vírivka, posilňovňa

Autobusová doprava z BA, TT, PN, TN, BN, PD.

Termín Dní Cena do 31.3. Cena od 1.4.
s dopravou/bez dopravy s dopravou/bez dopravy
13.07. - 20.07. 8 170 € / 210 € 185 € / 225 €
05.08. - 16.08. 12 234 € / 274 € 249 € / 289 €