Disney Camp

Duchonka, Topoľčany

Cena

164 €

V cene je zahrnuté

- ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim - animátori, zdravotník - program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží - výlet na ranč pod Babicou v Bojnej (www.babica-bojna.sk) - foto z tábora k stiahnutiu na internete - komplexné cestovné poistenie ECP vrátane poistenia úrazu, storna zájazdu a zodpovednosti za škodu (bonus grátis)

Veková kategória

od 5 do 10 rokov

Doprava
  • Autobusom
  • Individuálna
Zameranie tábora
  • Pre najmenších
  • Rozprávkový
Druh tábora
  • Pobytový
  • Nitra

Ovládni s nami magické miesto zvané Disneycamp. Poputuj s Mauglim a s jeho parťákmi cez kúzelný les. Ponor sa do hlbín mora k čarokrásnej Ariel a preplávaj až k Nemovi a jeho priateľom. Prejav svoju šikovnosť a vedomosti dvom nezbedníkom Phineasovi a Ferbovi v hrách a súťažiach plných srandy a zábavy. Podaj pomocnú ruku Šmolkom pred zlým, zákerným Gargamelom, ochráň ich čarovnú dedinu. Podarí sa Pinocchiovi splniť svoj sen, alebo bude potrebovať pomoc malých nebojácnych škriatkov? Vraví sa, že každá rozprávka má šťastný koniec, podarí sa to aj nám splniť? Ak k nám prídeš a staneš sa aj TY na pár dní rozprávkovou bytosťou, odpoveď nájdeme spolu. Tešia sa na teba Chyna a jej spolužiaci z Farma Rak, ktorí ťa vtiahnu do tohto sveta tajov a ukážu ti, ako sa vedia baviť prešibaní hrdinovia. Buď odvážny, vyplň prihlasovací formulár a pridaj sa k nám do “Rozprávkova”.

Vybavenie strediska
jedáleň, zakrytá terasa, bufet, vonkajší bazén, ohnisko, preliezky, trampolína, stolný tenis, minigolf, biliard, TV, DVD 

Autobusová doprava z BA, TT, GA, NR.

Termín Dní Cena do 31.3. Cena od 1.4.
s dopravou/bez dopravy s dopravou/bez dopravy
06.07. - 13.07. 8  vypredané  -/-
20.07. - 27.07. 8 164 €/ - 179 € / -
03.08. - 10.08. 8 164 € / 184 € 179 € / 199 €