Letná futbalová škola Jozefa Barmoša

Penzión Iveta, Radava

Cena

259 €

V cene je zahrnuté

5 x ubytovanie s celodennou stravou a zosilneným pitným režimom, tréningy so špičkovými trénermi, výučba angličtiny, materiálne zabezpečenie, ceny do súťaží, komplexné cestovné poistenie vrátane poistenia úrazu a zodpovednosti za škodu, animátori, zdravotník, foto z tábora k stiahnutiu na internete.

Veková kategória

od 6 do 15 rokov

Doprava
  • Individuálna
Zameranie tábora
  • Futbalový
Druh tábora
  • Pobytový
  • Nitra

Miesto pobytu

Penzión Iveta v Radave
Penzión Iveta sa nachádza na južnom Slovensku vzdialený len 100 km od Bratislavy. Leží na okraji malej dedinky Radava vzdialenej len 2,1 km od termálneho kúpaliska Podhájska. V areáli strediska sa nachádza veľké trávnaté futbalové ihrisko, multifunkčná hala, tenisové ihrisko s umelým povrchom, plážové volejbalové ihrisko, paintballové, basketbalové a detské ihrisko, vonkajší bazén a miesto na grilovanie či soľná jaskyňa.

2 - 5 lôžkové izby sú vkusne zariadené, časť z nich je s balkónom. Všetky izby majú WC, sprchu alebo kúpeľňu, televízny prijímač.

Komu je určená?

Chlapcom od 6 - 15 rokov z celej našej republiky a aj zo zahraničia - registrovaných i neregistrovaných. Pre chlapcov, ktorí chcú byť objavení a rovnako chcú objaviť v sebe futbalový talent. Pre chlapcov, ktorí túžia zlepšiť si svoje futbalové zručnosti, bažia po nových skúsenostiach a sú odhodlaní popasovať sa so svojou kondíciou pod vedením špičkových trénerov.

Letná futbalová škola Jozefa Barmoša 2015 je určená všetkým chlapcom, ktorí podľahli svetovému ošiaľu zvanému FOOTBALL a chcú skúsiť atmosféru skutočného zápasu. Títo všetci budú mať česť a možnosť nielen spoznať pána Jozefa Barmoša, ale aj absolvovať s ním tréning.

Dnes už vie asi každý, že veľmi významnú úlohu v živote vrcholového športovca hrá ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka. Naša jazyková škola a cestovná kancelária FUTURE to vie tiež! Z tohto dôvodu je naša futbalová škola postavená na pilieri športu a zdokonalenia sa v angličtine.

Kto je Jozef Barmoš?

Je to človek s veľkou charizmou a ešte väčším srdcom otvoreným pre všetkých. Z jeho bohatej hráčskej kariéry spomeňme aspoň účinkovanie v Interi Bratislava a Dukle Praha . Hráčsku kariéru ukončil v roku 1985.V Československom reprezentačnom mužstve odohral 52 zápasov. Reprezentoval na Majstrovstvách sveta v roku 1982 a na Majstrovstvách Európy v roku 1980, kde obsadili tretie miesto. Pôsobil ako tréner prvoligového MŠK Žilina a Interu Bratislava. Bol trénerom slovenskej reprezentácie do 21 rokov. Momentálne zastáva funkciu prezidenta klubu Inter Bratislava.

Je veľkou motiváciou pre všetky mladé talenty. Práca s mládežou sa stala jeho poslaním. Je stelesnením harmónie húževnatého hráča, múdreho radcu, ktorý je na jednej strane prísny a zásadový učiteľ, ale na druhej strane učí hráčov k sebadisciplíne a ponúka im priestor na sebarealizáciu. Počas svojej bohatej hráčskej a trénerskej kariéry precestoval mnohé krajiny. Stretol sa vo svete s mnohými zaujímavými ľuďmi. ktorí samozrejme nehovorili naším rodným jazykom. Dokáže svojimi skúsenosťami a životnými výhrami motivovať mládež v dnešnej uponáhľanej dobe.

Aké novinky sme pripravili pre chlapcov?

V prvom rade sme zmenilo miesto konania futbalového tábora – Letnej futbalovaj školy Jozefa Barmoša. Jednak sme chceli zmenu pre chlapcov, ktorí sa zúčastňujú nášho futbalového campu od počiatku fungovania. Rovnako sme pre chlapcov hľadali zariadenie, kde by mali pridanú hodnotu aj pre regeneráciu síl športovca. Telo športovca po jarnej sezóne poriadne vyšťavené a zaslúži si relax. My Vám ten relax, so všetkým čo k tomu patrí doprajeme!!! Priamo v penzióne kde budú hráči ubytovaní je krytý bazén a sauna.

K novinkám bezpochyby patrí aj ihrisko s umelou trávou. A načo sa môžu mladý futbalisti najviac tešiť je fitness podpora s kvalifikovaných fitness trénerom. Pretože byť v kondícii a formovať svalstvo je tiež jedna s nevyhnutných podmienok komplexnosti osobnosti hráča. Tréningový proces je zostavený s novými modernými pomôckami ako napríklad: BODY BALANCE lopta, ktorá sa stala veľkým hitom pri tvorbe tréningových jednotiek popredných svetových trénerov.

Všetko Vám však neprezradíme!!

Realizačný tím

Celkový tréningový proces bude pod dohľadom Jozefa Barmoša. Bude sa podieľať nie len na celkovej koncepcii, ale bude aj jeden z trénerov, ktorý budú aktívne viesť tréningové jednotky. Ďalším trénerom bude Mgr. Patrik Mojžiš.

Patrik Mojžiš - mládežnícky Top tréner, ktorý je držiteľom najvyššejlicencie UEFA PRO. Má dlhoročné bohaté skúsenosti s trénovaním mládeže. Rovnako sa venuje odbornej lektorskej činnosti pri vzdelávaní trénerov, pretože je predsedom trénersko-metodickej komisie OblFZ Prievidza. Svoje pedagogické vzdelanie a skúsenosti vie stopercentne uplatniť pri vedení mladých chlapcov a to nielen v procese futbalového tréningu. Ako tréner pôsobí v našom futbalovom campe už tretí rok. Tretím členom tímu je Július Kovács.

Július Kovács - je trénerom s licenciou a trénovaniu mládeže sa venuje už viac ako sedem rokov. V našom futbalovom tábore zastáva funkciu trénera ako aj lektora angličtiny, od počiatku fungovania futbalového tábora. Podľa zloženia skupín v jednotlivých turnusoch sme pripravený osloviť aj iných odborníkov. Ak by sa v jednom turnuse ocitlo viac brankárov, oslovíme navyše aj fundovaného trénera brankárov...

Peter Argyusi - držiteľ UEFA B licencie, tréner U 9, Baník Horná Nitra, absolvent Coerver Coachingu.

Igor Chlpek - držiteľ UEFA B licencie, tréner U11 FC Baník Horná Nitra, absolvent Coerver Coachingu.