Modelingovo - tanečný tábor

Penzión Slniečko, Duchonka

Cena

199 €

V cene je zahrnuté

5x ubytovanie s celodennou stravou a pitným režimom, výučba angličtiny, materiálne zabezpečenie zábavných aktivít a angličtiny, ceny do súťaží, bazén, pedagogický dozor, zdravotník a komplexné cestovné poistenie vrátane poistenia úrazu a zodpovednosti za škodu.

Veková kategória

od 6 do 15 rokov

Doprava
  • Individuálna
Zameranie tábora
  • Tanečný
  • Modeling
  • Jazykový
Druh tábora
  • Pobytový
  • Trenčín

Skvelý tábor pre dievčatá, ktoré lákajú svetlá reflektorov a túžia prežiť pár dní ako skutočné modelky so všetkým, čo k tomu patrí. Počas šiestich dní splníme dievčatám tie najtajnejšie sny, každý deň sa bude o ne starať jeden z odborníkov ako o skutočné modelky. Kaderníčka, nechtový dizajnér, tanečný choreograf, kozmetička i vizážistka - poradia čo je trendy, čo je "IN". Každej slečne nafotíme profesionálny BOOK a fotky dostane na CD. Aká by to bola modelka, keby nevedela po anglicky!? Naučíme Ťa zábavnou formou najdôležitejšie frázy, ktoré jednoducho musíš ovládať! Tento rok ešte v atraktívnejšom prostredí!

Ale čo ponúkame nové v našom modelingovom tábore?

Dievčatá budú počas celého campu medzi sebou súťažiť, pričom základným kritériom bude lojálnosť, tímovosť, kamarátsky prístup, zmysel pre spravodlivosť a samozrejme zmysel pre humor. Nebudú chýbať ani prednášky, ako sa správne starať o mladistvú pleť a nechty a vizážistka odporučí dievčatám, aké typy oblečenia sú pre ne vhodné vekovo. Takisto súčasťou programu  bude aj pár tipov na zdravú životosprávu. Bez čoho sa dnes vo svete mladá dáma určite nezaobíde?  Áno, prišli ste na to...  Je to znalosť minimálne jedného cudzieho jazyka.  My netvrdíme, že za 5 dní Vás naučíme dokonale "speakovať", ale naučíme Vás množstvo užitočných anglických fráz. Nebudeme Vás známkovať a testovať ako v škole, nebudeme riešiť žiadnu gramatiku. Komunikácia a základné frázy budú tvoriť "gro" nášho záujmu :-)

Program

Absolvujú psychologickú prípravu, aby si vedeli predstaviť aké nástrahy prináša zamestnanie modelky. Ako správne modelky aj Vás naučíme ako sa správne starať o mladistvú pleť a vizážistka odporučí dievčatám aké typy oblečenia sú pre ne vhodné vekovo, neodhliadnuc od ich propozícií (tvare postavy, farby očí, vlasov ...) nafotíte si aj svoj možno prvý book.

Počas celého campu budú dievčatá medzi sebou súťažiť! Ale pozor!!! Nebudú to typické "miss-ovské" disciplíny. Odborná porota si bude všímať i dôležité maličkosti mladých modeliek. Základným kritériom nebude super postava a perfektné vlasy... prím bude hrať lojálnosť, tímovosť, kamarátsky prístup, zmysel pre spravodlivosť a samozrejme že žiadnej TOP modelke - Future, by nemal chýbať zmysel pre humor!!! Z čoho vyplýva, že počas pobytu zažijete kopec srandy a komických situácií. Bez čoho sa žiadna TOP modelka nezaobíde? ÁNO, PRIŠLI STE NA TO... Je to znalosť minimálne jedného cudzieho jazyka. My netvrdíme, že za 5 dní Vás naučíme dokonale "speakovať", ale naučíme Vás množstvo užitočných anglických fráz. Nebudeme Vás známkovať a testovať ako v škole, nebudeme riešiť žiadnu gramatiku. Komunikácia a základné frázy budú tvoriť "gro" nášho záujmu. Veď nakoniec správna TOP modelka si musí vedieť požiadať o pohár vody a rovnako vypýtať si tú správnu sumu za svoje kvality :-)

Vítaná ste každá jedna - bez ohľadu na miery a váhu. Zoberte so sebou aj kámošky a spolu si užite camp, ktorý nemá vo svojej kategórií konkurenciu! Okrem jedinečných zážitkov, CD s fotografiami a nafoteného booku si mnohé z Vás odnesú aj zaujímavé odmeny...