Na Rokforte to znova čaruje

Skalná Alpa, Ružomberok

Cena

170 €

V cene je zahrnuté

- ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim - animátori, zdravotník - program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží - autobusový výlet do Ružomberka a Vlkolínca vrátane vstupu - jazda na koni - foto z tábora k stiahnutiu na internete - komplexné cestovné poistenie ECP vrátane poistenia úrazu, storna zájazdu a zodpovednosti za škodu (bonus grátis)

Veková kategória

od 7 do 14 rokov

Doprava
  • Autobusom
  • Individuálna
Zameranie tábora
  • Kúzelnické triky
Druh tábora
  • Pobytový
  • Žilina

Podľa redakcie Denného proroka zlo na seba nenechalo dlho čakať. Našiel sa denník lorda Voldemorta s jeho tajným plánom pre jeho pokračovateľov! Nevyhnutnosťou je čo najskôr rozlúštiť nedobré zámery a zamedziť rozšíreniu zloby. Opäť je teda nutné postaviť sa priamo zoči-voči Tomu-Koho netreba menovať! A to veru samotní muklovia bez podpory nedokážu! Dôležitým zrejme bude navštíviť čarovné miesto, aby sa poodhalil nekalý cieľ “mocných zlých” a história sa nezopakovala. Tí, čo už teraz majú plné gate, nech radšej zostanú doma, nadovšetko je totiž potrebná odvaha, česť a láska. Tak čo, máš na to!?

Vybavenie strediska
jedáleň, bufet, spoločenská miestnosť, trávnatá plocha, ihrisko, ohnisko, preliezky, trampolína, stolný tenis, stolný futbal, vírivka, sauna, TV, DVD 

Autobusová doprava z BA, TT, PN, TN, BN, PD.

Termín Dní Cena do 31.3. Cena od 1.4.
s dopravou/bez dopravy s dopravou/bez dopravy
06.07. - 13.07. 8 170 € / 210 € 185 € / 225 €
20.07. - 29.07. 10 200 € / - 215 € / -